Zamilujte si vůni fíkového santálu s vonnou svíčkou Bloomingville Santal Fig 210 g


Vůně jako esence ovocných, květinových a dřevitých tónů

Značka Bloomingville ve spolupráci s výrobcem svíček Illume přináší novinku v podobě krásné a svěží vonné svíčky Santal Fig. Tato vůně je esencí ovocných, květinových a dřevitých tónů, které společně vytváří nezapomenutelný zážitek. Svíčka umožňuje relaxaci a působí pozitivně na náladu.

Matná skleněná nádoba v modré barvě

Matná skleněná nádoba v modré barvě vypadá velice elegantně a působí na oko velmi příjemně. V kombinaci s vonou fíkového santálu vytváří výjimečnou atmosféru, která vás a vaše blízké bude naplňovat klidem a harmonií.

Skvělý dárek pro každou příležitost

Svíčka Bloomingville Santal Fig 210 g bude skvělým dárkem pro každou příležitost. Například jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak, jako malé gesto pro milovanou osobu. Když to bude kombinováno s odkazem na https://www.sidonia.cz/produkt/vonna-svicka-bloomingville-santal-fig-210-g, můžete si svou vonnou svíčku objednat ihned.

Vydrží až 50 hodin

Santal Fig vydrží hořet až 50 hodin a váš domov euforicky provoní. Zahalí jej do klidné a harmonické atmosféry, která vás bude uvolňovat a činit vás šťastnějšími. Díky kvalitnímu materiálu dosahuje svíčka Bloomingville Santal Fig 210 g vynikajících výsledků v předstihu, oproti jiným vonným svíčkám.

Závěr

Vône fíkového santálu s vonnou svíčkou Bloomingville Santal Fig 210 g vytváří výjimečný zážitek, který budete moct sdílet s vašimi blízkými. Krásná matná skleněná nádoba v modré barvě společně s vůní dodává váš domov nejen svěží vůni, ale i příjemný estetický vzhled. Svíčka Santal Fig vydrží až 50 hodin a je skvělým dárkem pro každou příležitost. Pokud se také chystáte vzít si toto kvalitní a užitečné zařízení do svého domu, neváhejte si ji objednat pomocí odkazu na https://www.sidonia.cz/produkt/vonna-svicka-bloomingville-santal-fig-210-g.