WC nádrž Villeroy & Boch Hommage 772116R1 – dokonalá volba pro vaši koupelnu!

Máte v plánu renovaci vaší koupelny a nyní přemýšlíte, jaký typ záchodu by do ní nejlépe zapadl? Pokud hledáte stylovou, přesto elegantní volbu, nádržka Villeroy & Boch Hommage 772116R1 je tím správným řešením pro vás. Kromě svého unikátního designu se totiž pyšní řadou praktických vlastností, které určitě oceníte.

WC nádržka pro kombi WC 666210R1

Největší předností této WC nádržky je možnost instalace na kombinované záchodové mísy typu 666210R1. Díky tomu se jedná o multifunkční výrobek, který vám nabídne mimořádnou flexibilitu při plánování vaší koupelny. Navíc je nádržka k dispozici v několika různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat takové, které dokonale zapadne do vašeho interiéru.

Splachování Dual-Flush

Hlavní výhodou této WC nádržky je její šetrnost k životnímu prostředí. Díky speciálnímu systému Dual-Flush totiž spotřebovává mnohem méně vody než běžné záchody. To nejenže šetří vaši peněženku, ale zároveň snižuje vaši ekologickou stopu. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejčastěji používaných součástí koupelny, je to důležitý faktor, na který by se mělo dbát.

Přívod vody ze strany nebo zezadu

Pokud máte speciální požadavky na instalaci, budete rádi, že tuto WC nádržku můžete připojit ke zdroji vody jak ze strany, tak zezadu. Tato variabilita zajišťuje, že bude lze nádržku umístit kamkoliv, což je velkou výhodou pro ty, konfrontované s omezeným prostorem. Stačí si tedy jen vybrat, který z možných přivodů vody bude nejvhodnější pro vás.

WC nádrž Villeroy & Boch Hommage 772116R1

Je dobré mít na paměti, že spodek WC a sedátko nejsou součástí výrobku. Ale nemusíte se obávat, že by se špatně sháněli. Díky univerzálnímu tvaru této WC nádržky lze zvolit z široké škály modelů, které by na ni mohly být nasazeny.

U výrobků Villeroy & Boch se nemusíte obávat horší kvality. Je to renomovaná firma s bohatou historií a stovkami spokojených zákazníků. Pokud se tedy rozhodnete pro tuto WC nádržku, určitě vám bude sloužit mnoho let.

Chcete-li objednat tuto WC nádržku, můžete ji zakoupit na stránkách Skvělý Nábytek na odkazu:
https://www.skvelynabytek.cz/produkt/wc-pouze-nadrz-villeroy-boch-hommage-772116r1