Vysoký šedý kontejner AGEPSTA: Skvělé řešení pro efektivní skladování a dopravu

Skladování a doprava zboží jsou neoddělitelnou součástí průmyslové výroby a obchodu. Bez kvalitních a praktických prostředků pro tyto úkony by bylo zajištění dodávek, skladování a expedice zboží mnohem ztíženější.

Právě v této souvislosti přinášíme na trh vysoký šedý kontejner AGEPSTA, který je skutečně vynikajícím řešením pro efektivní skladování a dopravu zboží. Jeho rozměry, materiál a celková konstrukce se totiž ideálně hodí pro náročné průmyslové podmínky a skladování.

Barevné provedení: světle šedá

Jedná se o kontejner v barvě světle šedé, která se snadno sladí se všemi ostatními předměty ve skladišti nebo na expedici. Šedý povrch je navíc velmi praktický z hlediska čistoty – nejsou na něm vidět nečistoty, prach ani škrábance. To zaručuje vyšší kvalitu a estetický dojem vašeho zboží.

Rozměry (šířka x výška x hloubka): 45,2 x 158,6 x 42,2 cm

Rozměry našeho vysokého šedého kontejneru AGEPSTA jsou 45,2 x 158,6 x 42,2 cm, což je velmi praktický formát pro skladování a expedici zboží různých rozměrů. Tento kontejner je tak ideálním řešením pro skladování a dopravu menšího, ale pracovně náročnějšího zboží, jako jsou např. elektronické komponenty, nářadí, strojní součástky a další.

Materiál: korpus – lamino 18 mm, hrana PVC 1 mm; dvířka – lamino 16 mm, hrana PVC 1 mm; úchyty – kov

Kontejner AGEPSTA je vyroben z kvalitního laminovaného materiálu o tloušťce 18 mm s hranami z PVC o síle 1 mm. Dvířka kontejneru jsou vyrobeny ze stejného materiálu, ale mají tenčí sílu hran z PVC – 16 mm. Na kontejneru jsou uchycené kovové úchyty, které jsou kvalitní, pevné a zaručují dokonalou stabilitu celé konstrukce.

Díky použitým materiálům je vysoký šedý kontejner AGEPSTA velmi pevný, odolný a snadno se udržuje v čistotě. Jeho konstrukce chrání váš produkt před vnějšími vlivy, jako jsou např. prach, vlhkost nebo mechanické poškození.

Klikněte zde a zjistěte více o našem vysokém šedém kontejneru AGEPSTA

Chcete se dozvědět více o našem vysokém kontejneru AGEPSTA? Stačí kliknout na odkaz https://www.brega.cz/produkt/kontejner-vysoky-agepsta-svetle-sedy a dostanete se přímo na stránky výrobce, kde najdete kompletní popis vlastností a technických parametrů tohoto kontejneru.

Včetně cenové nabídky a podrobností o tom, jak si tento kvalitní výrobek objednat. Neváhejte a pořiďte si vysoký šedý kontejner AGEPSTA ještě dnes a užijte si výhody praktického a esteticky povedeného skladování a dopravy vašeho zboží.