Úzké šatní skříně – jak využít prostor a ušetřit místo v malých bytech?

Úzké šatní skříně jsou často problémem v malých bytech. Mnoho lidí se snaží najít způsob, jak využít prostor a ušetřit místo. Existuje několik triků, které mohou pomoci řešit tento problém.

Vyberte si správnou šatní skříň

Prvním krokem k řešení problému úzkých šatních skříní je vybrat si správnou šatní skříň. Existuje mnoho typů šatních skříní, které jsou navrženy tak, aby se vešly do malých prostor. Například můžete zvolit šatní skříň s posuvnými dveřmi, které vám ušetří místo, které by jinak bylo potřeba pro otevírání dveří. Další možností je vybrat si šatní skříň s vysokými regály, které vám umožní využít stěny a ušetřit tak podlahovou plochu.

Použijte vnitřní organizéry

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít prostor v úzkých šatních skříních, je použití vnitřních organizérů. Tyto organizéry vám umožní ukládat oblečení, boty a další předměty do malých prostorů. Existuje mnoho typů organizérů, které mohou být použity v šatních skříních, včetně vysouvacích košů, regálů a zásuvek. Tyto organizéry vám umožní udržet vaši šatní skříň čistou a uklizenou.

Použijte vysoké regály

Jedním z nejlepších způsobů, jak využít prostor v úzkých šatních skříních, je použití vysokých regálů. Tyto regály vám umožní využít stěny a ušetřit tak podlahovou plochu. Můžete použít regály na ukládání oblečení, bot a dalších předmětů. Pokud máte vysoké stropy, můžete použít regály až do stropu, což vám umožní využít každý centimetr prostoru.

Pokud hledáte další tipy na to, jak využít prostor v úzkých šatních skříních, navštivte stránky chceteje.cz.