Tmavě šedá jídelní židle Teulat Mogi – elegancia pro váš jídelní prostor

Designová jídelní židle Teulat Mogi zaujme na první pohled svou jedinečností. Mogi je elegantní židle s nadčasovými tvary. Její tvar vyjadřuje pocit klidu a pohodlí.

Látka Felicity de Gabriel

Čalouněná je látkou Felicity de Gabriel, což je jednoduchý, polyesterový, propracovaný, designový materiál. Tato látková jídelní židle má krásnou tmavě šedou barvu, která se hodí ke všem moderním interiérům. Její design je definován organickými řádky, které hravě prozkoumávají novou a zářivou perspektivu z hlediska struktury.

Unikátní celek

Tento unikátní celek dotváří černě lakovaná kovová podnož, která zvýrazňuje celou podstatu této židle. Podnož je velmi stabilní a pevná a je téměř nezničitelná. V kombinaci s látkovým potahem vytváří dokonalý celek.

Certifikace a norma nehořlavosti

Židle se díky certifikaci a normě nehořlavosti (EN 1021 1&2) skvěle hodí do komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely apod. EN 1021 1 & 2 je vynikající referenční test, který nabízí nejlepší bezpečnostní standardy pro čalounění.

Vhodná pro domácnosti

Navzdory tomu, že je židle určena především pro komerční prostory, nemusíte se bát ji pořídit i do vašeho domova. Svým moderním designem a skvělou kvalitou se skvěle hodí do každého moderního jídelního prostoru.

Vložení odkazu

Pokud si chcete tuto hlavní židli do vašeho prostoru objednat, můžete tak učinit na tomto odkazu.

Závěr

Jídelní židle Teulat Mogi je skvělá volba pro každého, kdo hledá moderní a jedinečný kus nábytku do jeho domova nebo pracovny. Její unikátní design a skvělá kvalita jsou zárukou toho, že se do ní zamilujete na první pohled.