Stylová ratanová šatní skříň Mariana od Bloomingville rozměru 85×180 cm

Také toužíte po skříni, která bude nejen praktická, ale i stylová? Pokud ano, šatní skříň Mariana od Bloomingville je ideální volbou pro vás. Skříň Mariana může být skvělým doplňkem k vašemu domovu, díky svému neotřelému stylu a kvalitnímu provedení.

Šatní skříň Mariana od Bloomingville

Odolná konstrukce z borovicového dřeva

Šatní skříň Mariana okouzlí nejen svým jedinečným vzhledem, ale i odolným materiálem, ze kterého je vyrobena. Konstrukce je totiž vyrobena z borovicového dřeva, které se pyšní kromě své bytelnosti i dlouhou trvanlivostí. Šatní skříň Mariana tak bude sloužit jako spolehlivý úložný prostor, který vám vydrží mnoho let.

Konstrukce skříně Mariana

Vnitřní police s dostatečným prostorem

A co se ukrývá uvnitř skříně Marianna? Rozměry vnitřních polic jsou následující:

  • Police A: 79 x 41 x 22 cm
  • Police B: 79 x 41 x 27 cm
  • Police C: 79 x 41 x 72 cm

To by mělo být dostatečně prostorné pro všechny vaše šaty, bundy, kabáty, trička a další kusy oblečení. Skříň Mariana tak bude nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem do vašeho bytu či domu.

Závěr

Zkrátka a dobře, šatní skříň Mariana od Bloomingville má vše, co byste od ideální šatní skříně očekávali – neotřelý vzhled, kvalitní materiál a dostatečný úložný prostor. Pokud tedy hledáte něco, co vám poslouží mnoho let a zároveň vám udělá radost každý den, určitě zvažte tuto nabídku.