Stříbrné vánoční ozdoby Unimasa Aguas – sada 24 kusů, ø 4 cm

Vánoce přejí připraveným. Začněte se tedy chystat na vánoční čas nejen přípravou oblíbeného cukroví, ale i výběrem těch nejkrásnějších ozdob na stromeček. S tímto úkolem vám hravě pomůže značka Unimasa, která přináší trendy svátečně laděné ozdoby.

Stříbrné vánoční ozdoby Unimasa Aguas

Unimasa Aguas je nabízena jako sada 24 ozdob v klasické stříbrné barvě, jejíž lesk dokonale odráží světlo vánočních svíček. Každá ozdoba má průměr 4 cm, tudíž na stromeček se jich může vejít spousta bez toho, aby vypadal přeplácaně.

Unimasa Aguas je vyrobena ze speciálního materiálu, který se lehce ukládá a v průběhu času se neohýbá ani neztrácí svůj tvar. To vám zaručí, že se váš stromeček bude zdát stále upravený a neusmolený.

Výhody sady Unimasa Aguas

Unimasa Aguas není jen hezká, ale i praktická. Pokud se vám sada líbí, ale bojíte se, že by mohla být přeci jen příliš těžká pro váš stromeček, můžete si být jistí, že každá ozdoba je velice lehká.

Díky tomu se nebudete muset obávat, že by se vám stromeček příliš ohýbal pod váhou vánočních ozdob, a navíc se budete moci rozhodnout, kterou vánoční ozdobu si dáte na stromeček kam.

Unimasa Aguas v sobě ukrývá i další praktické výhody. Jednou z nich je fakt, že jsou velmi snadno skladovatelné. Pokud byste je totiž nechtěli použít v následujícím roce, jednoduše je sbalíte a uložíte tak, aby nebyly vystaveny silnému slunečnímu svitu.

Zakoupení sady Unimasa Aguas

Sada 24 vánočních ozdob Unimasa Aguas s průměrem 4 cm si můžete zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Cena sady činí 399 Kč.

Unimasa Aguas je velmi oblíbená, a tak doporučujeme změřit si sbírku v nízké sezóně – především v létě, abyste měli jistotu, že váš stromeček bude zdoben tak, jak si přejete, a nebudete muset čekat na dodání až do poslední chvíle.