Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu – chrom bez baterie 26289000

Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní sprchovou hlavici bez výčnělků.

Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu

Klíčové vlastnosti

  • Bez baterie: tento sprchový systém se instaluje na stěnu bez nutnosti další baterie, což šetří prostor a vypadá to velmi elegantně.
  • 8,7 litrů/minutu: průtok tohoto sprchového systému je 8,7 litrů za minutu, což umožňuje rychlé a efektivní sprchování.
  • Chrom: vzhled tohoto sprchového systému je velmi moderní a elegantní díky chromovému povrchu.

Kde zakoupit

Pokud hledáte tento sprchový systém, doporučujeme navštívit internetový obchod AtComplet.cz. Na jejich stránkách naleznete tento produkt pod názvem Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu bez baterie chrom 26289000.

Jak sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu funguje

Tento sprchový systém se instaluje na stěnu pomocí speciálního držáku, který je součástí dodávky. K vodovodnímu potrubí se připojuje přes běžnou přívodní hadici. Voda díky speciální konstrukci sprchové hlavice proudí rovnoměrně a intenzivněji než u běžných sprchových hlavic.

Detail sprchového systému Hansgrohe Vernis Shape na stěnu

Při použití sprchového systému Hansgrohe Vernis Shape na stěnu si můžete vychutnat úžasný sprchový zážitek díky výkonu 8,7 litrů za minutu. Navíc vzhled tohoto sprchového systému dodá vaší koupelně moderní a elegantní vzhled.

Závěr

Sprchový systém Hansgrohe Vernis Shape na stěnu bez baterie chrom 26289000 je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a elegantní sprchovou hlavici bez výčnělků. Jeho průtok 8,7 litrů za minutu umožňuje rychlé a efektivní sprchování. Tento sprchový systém se instaluje na stěnu bez nutnosti další baterie, což šetří prostor a vypadá to velmi elegantně. Pokud hledáte tento produkt, navštivte internetový obchod AtComplet.cz.