Sada baterií MEXEN LIBRA DQ45 pro nízkou umyvadlovou baterii a vanovou baterii se sprchou v chromovém provedení


Souhrn

Součástí sady MEXEN LIBRA je nízká umyvadlová, vanová baterie a sprchová hadice ve stříbrném minimalistickém provedení. Tato souprava upoutá pozornost každé návštěvy již při vstupu do vaší koupelny. Za jednu cenu si tak kupujete vše, co pro vybavení vaší koupelny potřebujete.

Sada základního vybavení koupelny

Sada baterií MEXEN LIBRA DQ45 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí dokonalou funkčnost a moderní design za příznivou cenu. Prostorové možnosti vaší koupelny nevadí, protože se jedná o sestavu, která se hodí do jakékoli velikosti koupelny.

Moderní design

Není třeba se bát, že by sada MEXEN LIBRA DQ45 nezapadla k vaší koupelnové výbavě, neboť její design je proveden v moderním minimalistickém stylu. Minimalismus je příznačný malým výskytem ozdob a zdobného zboží, soustředí se na praktické a funkční využití.

Nízká umyvadlová baterie

Umyvadlová mosazná baterie vám díky funkci provzdušňovače umožní dokonalé šetření vody při každodenním mytí rukou. Pákovým mechanismem snadno rozhodnete o objemu proudu vody i o jeho teplotě. Svým designem skvěle zapadne ke všem umyvad