Sada 3 zelených skleněných vánočních ozdob od Ego Dekor Heart

Pokud si stále lámete hlavu, čím letos ozdobit svůj vánoční stromeček, se značkou Ego Dekor jistě nešlápnete vedle. Tato sada ručně vyráběných baněk z něj totiž udělá opravdový unikát.

Popis produktu

Nádherná sada tří zelených skleněných ozdob od Ego Dekor Heart je ručně vyráběna a zdobena stříbrnými detaily. Každá ozdoba má jiný tvar a velikost, což z ní činí originální a neopakovatelnou.

Sada 3 ozdob Ego Dekor Heart

Skleněné baněčky jsou kvalitní a pevné, takže přežijí mnoho Vánoc, které přijdou. Vyrobila je firma Ego Dekor, která tvoří kvalitní a spolehlivé vánoční dekorace již od roku 1992. Pokud se rozhodnete pro tuto sadu, budete mít kus srdce této firmy.

Co říkají zákazníci

Zakoupila jsem si tyto ozdoby na Vánoce a byla jsem naprosto spokojená. Opravdu to jsou krásné a kvalitní ozdoby, které dodaly můj vánoční stromek tu správnou atmosféru. Navíc je skvělé, že jsou ručně vyráběné, takže jsou opravdu originální a unikátní. Určitě doporučuji! – Hana K.

Sada 3 ozdob Ego Dekor Heart

Tyto ozdoby jsou opravdu speciální. Když jsem je viděla na internetu, rozhodla jsem se je koupit. Nepotřebovala jsem ani další ozdoby na stromeček, protože tyhle stačily. Jsou tak elegantní a luxusní.

Přesvědčen? Pokud ano, můžete si tyto krásné ozdoby objednat na https://www.crosta.cz/produkt/sada-3-zelenych-sklenenych-vanocnich-ozdob-ego-dekor-heart.