Rozkládací rohová sedačka LAVRANIA 31 – pohodlný kousek pro levou stranu v hnědé látce

Tento kus nábytku je určen pro milovníky pohodlí a moderního designu. Rozkládací rohová sedačka LAVRANIA 31 svými rozměry i provedením uspokojí i náročné zákazníky. Pokud jste hledali kvalitní sedačku, kterou můžete rozložit v případě potřeby, tak jste právě našli jednu z nejlepších možných variant.

Rozkládací rohová sedačka

Sedačka má rozkládací mechanismus typu delfín. Ten zajišťuje rychlé a bezpečné rozložení sedačky. Díky tomuto mechanizmu se Vám během chvilky přemění na pohodlnou postel s rozměrem 125 x 190 cm.

Provedení: LEVÉ

Sedačka je určena pro levou stranu, což znamená, že lícní strana lze zvolit pouze s levým spojením (pohled zepředu na sedací část). Díky tomu se bude sedačka velmi dobře hodit do prostředí Vašeho obývacího pokoje.

Materiál: látka

Odolná potahová látka vypadá velmi elegantně. Konkrétně se jedná o látку Monet 68 v hnědé barvě. Tuto barvu můžete snadno kombinovat se svým interiérem a vytvořit tak krásný celek.

Upozorňujeme Vás, že fotografie detailu nožek je ilustrativní, jiná barva!

Rozměr (šxvxh):

Rozměr sedačky je 265 x 65/95 x 197 cm. Výška sedu je 43 cm a hloubka sedu 60 cm. Jde tedy o velmi prostorný kousek, který si oblíbí váš celý rodinný klan.

Plocha na spaní po rozložení:

Pokud potřebujete spát na sedačce, tak se vám jistě bude líbit rozměr postele po rozložení – 125 x 190 cm.

Mechanismus rozkladu: delfín

Kromě toho, že má tato sedačka velmi pohodlnou rozměrovou výbavu, tak je třeba zmínit i její kvalitní a bezproblémový rozkládací mechanismus. Sedačka se rozkládá pomocí delfína. Tento mechanismus zajišťuje rychlé a bezproblémové rozložení sedačky.

Vzhledem k tomu, že sedačka je dodávána v demontu, může být její montáž náročnější. Pokud ale nejste truhlář, tak k výrobě této sedačky budou stačit jen základní znalosti práce s nářadím.

Chcete-li si objednat tuto pohodlnou a stylovou sedačku, tak ji najdete na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/rozkladaci-rohova-sedacka-lavrania-31-hneda-latka-leva. Nezapomeňte si ji zakoupit co nejdříve, abyste si ji mohli co nejdříve vychutnat.

rozkládací rohová sedačka

interiér s rohovou sedačkou