Obdélníková vana Kaldewei Cayono 170×75 cm – ideální volba pro vaši koupelnu!

Chcete si zaobstarat novou vanu do vaší koupelny a nevíte, jakou zvolit? Máme pro vás skvělou tip. Obdélníková vana Kaldewei Cayono 170×75 cm je ideální volbou pro každou koupelnu, která potřebuje výměnu vany.

Smaltovaná ocel pro precizní výrobu

Tato vanu vyrábí německá firma Kaldewei z kvalitní smaltované oceli, která je známá pro svou odolnost a preciznost výroby. Díky tomu získáváte vanu, která vám bude sloužit mnoho let a přitom bude vypadat jako nová. Navíc je tato vana dostupná v levé i pravé orientaci, takže se přizpůsobí vaší koupelně bez ohledu na její uspořádání.

Perl-Effekt pro snadnou údržbu

Nehledě na to, že by v koupelně měla být estetická, chcete samozřejmě i, aby vaše vana byla snadno udržovatelná. K tomu slouží speciální povrchová úprava Perl-Effekt, která zajišťuje, že se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice. Tento povrch navíc neuvolňuje látky, které by mohly poškodit vaši kůži, protože je absolutně bezpečný.

Kaldewei Antislip pro bezpečný vstup

Jestli uvažujete, že by se stěhováním do vany zlepšil váš koupelový rituál, určitě vás zajímá i bezpečnost. Proti uklouznutí je tady Kaldewei Antislip, který přece jen zaručuje bezpečnější vstup do koupelové nebo sprchové vany. Tuto funkci naleznete na dně vany. Dodávka vany obsahuje pouze samotnou vanu a není součástí výbavy, že by byla opora nebo podhlavník.

Namontovat lze vanu jak do země, tak na nožičky. Nabízíme i antiskluzový povlak pro vnitřek vany.

Zakoupíte na Interierio.cz

Pokud jste se rozhodli pro tuto vanu, určitě vás potěší, že si ji můžete zakoupit na našem e-shopu Interierio.cz. S námi máte jistotu, že si pořídíte kvalitní zboží za skvělou cenu. Navíc jsme tu pro vás s kompletní péčí, takže se nemusíte bát žádných komplikací.

A pokud byste si přeci jen nebyli jistí, která vana by pro vaši koupelnu byla tou nejlepší, neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis. Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat tu nejlepší variantu pro vaši koupelnu.

Inspiraci a další tipy jak zapojit tuto vanu do vašeho interiéru, prozkoumejte na stránkách Interierio.cz.