Nový Stojanový kovový věšák Autronic 80001-06B CR


Nový stojanový kovový věšák Autronic 80001-06B CR

Klasický kovový stojanový věšák v chromové povrchové úpravě s závěsnými háčky ve dvou výškových úrovních.

Jestliže hledáte kvalitní věšák, který se hodí k praktickému využití a zároveň vyniká svým moderním designem, pak byste si určitě neměli nechat ujít nový stojanový kovový věšák Autronic 80001-06B CR. Tento věšák je vhodný pro různé prostory, ať už se jedná o byt, kancelář, obchod nebo jiné místo, kde potřebujete zavěsit své věci.

Jeho chromová povrchová úprava dodává celkovému vzhledu zajímavý lesk, což zaručuje, že bude elegantním doplňkem vašeho interiéru. Navíc je vybaven závěsnými háčky ve dvou výškových úrovních, takže si můžete vybrat, kam daný háček zavěsíte. Nosnost věšáku je až 10 kg, takže si na něj můžete klidně pověsit například kabáty, bundy, kabelky, tašky nebo dokonce i zavazadla.

Dodávaný je v demontu, což vám usnadní jeho přepravu, a rovněž jeho sestavení je díky jednoduché konstrukci snadné. Takže pokud hledáte praktický a zároveň moderní věšák, Autronic 80001-06B CR je tou správnou volbou pro vás.

Vlastnosti:

  • Kovový stojanový věšák
  • Chromová povrchová úprava
  • Závěsné háčky ve dvou výškových úrovních
  • Nosnost až 10 kg
  • Dodávaný v demontu

Pro více informací a nákup se můžete podívat na stránku produktu https://www.sidonia.cz/produkt/autronic-stojanovy-kovovy-vesak-80001-06b-cr.

Autronic 80001-06B CR

Autronic 80001-06B CR