Novinkou na trhu jsou ModernClock 3D nalepovací hodiny Alladyn v elegantní černé barvě!


ModernClock 3D nalepovací hodiny Alladyn v elegantní černé barvě

Novinka na trhu

ModernClock 3D nalepovací hodiny Alladyn v elegantní černé barvě jsou nejnovější nabídkou na trhu hodin. Tyto hodiny jsou velké a nabízejí jasnou kompozici, která osloví milovníky jednoduchých a zajímavých kousků.

Kvalitní materiály

Tyto hodiny Alladyn jsou vyrobeny z vysoce kvalitního akrylového skla, díky čemuž jsou velmi odolné a vydrží dlouho. Ručičky na hodinách jsou stříbrné a tvoří tak skvělý kontrast s černou barvou ciferníku.

Snadná a rychlá instalace

Sestavení těchto hodin je velmi snadné a rychlé – práce Vám zabere asi 15 minut. Tyto hodiny jsou nalepovací, což znamená, že je není nutné zavěšovat na zeď, ale můžete je připevnit přímo na stěnu či dveře.

Popis produktu

Tyto jedinečné hodiny Alladyn mají rozměry 80 x 50 cm, což znamená, že jsou velké a okázalé. Velikost ciferníku je pak 12 cm. Tyto stylové hodiny se skvěle hodí například do moderně zařízeného bytu, do kanceláře či do restaurace.

Zakoupení hodin

Pokud Vás zaujaly tyto ModernClock 3D nalepovací hodiny Alladyn v elegantní černé barvě, můžete si je zakoupit na internetových stránkách Isolund. Tyto hodiny jsou velmi oblíbené a patří mezi nejprodávanější produkty této společnosti.

Závěr

Věříme, že jsme Vás těmito informacemi zaujali a těšíme se, že si tyto ModernClock 3D nalepovací hodiny Alladyn v elegantní černé barvě i Vy zakoupíte a budou Vás každý den provázet svým jedinečným designem a precizními šestičíselnými hodinami.