Novinka! Pohovka Hanah Home Bella v krémovém provedení s délkou 177 cm

2-místná pohovka Bella je nejen místo, které bude velmi pohodlné, ale převážně bude i nepřehlédnutelným prvkem vašeho interiéru. Zkrátka bude skutečným favoritem, převážně díky její autenticitě, která dodá celému obývacímu pokoji nebo pokoji pro hosty energii a šmrnc. Pokud tedy sníte o jedinečné sedačce, která se stane odpočinkovou zónou při odpoledních kávách, pak tento výrobek jistě stojí za zvážení!

Pohovka Hanah Home Bella

Konstrukce a design

Konstrukce pohovky Bella byla vytvořena z kvalitního dřeva a MDF desky. Látku, ze které je vyrobena, tvoří 100% polyester, kterou lze snadno vyčistit hadříkem nebo obdobným čištěním. Co se týče sedáků – ty jsou vyplněny 28 DNS pěnou a opěradla částicovou pěnou. Celý tento kus nábytku drží na pevných nohou z tvrdého ořechu, které dodají celému produktu nový neodolatelný design.

Pohovka Hanah Home Bella je k dostání v krémové barvě a její délka je 177 cm. Pokud se tedy rozhodnete pro tento produkt, nebudete litovat. Bude to určitě jedna z nejlepších investic, kterou jste kdy udělali. Navíc je v naší nabídce za velmi atraktivní cenu.

Pohovka Hanah Home Bella

Závěr

Pohovka Hanah Home Bella je skutečně vynikajícím kusem nábytku pro váš interiér. Pokud hledáte pohovku, která je nejen pohodlná, ale také krásná a štýlová, pak je tento výrobek tou nejlepší volbou. A nemusíte se bát, že byste ho nezvládli udržovat v čistotě. Stačí pouze hadřík a máte hotovo.

Tak neváhejte a objednejte si svou pohovku Hanah Home Bella ještě dnes!