Nová řada skříně Berger VI od Falco – teď i v elegantní černé barvě!


Falco představuje novou řadu skříní Berger VI, nyní i v elegantní černé barvě. Tato skříň s posuvnými dveřmi je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm, s hrany ukončenými ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní používání.

Skříň Berger VI je doplněna zrcadlem, které jí dodává elegantní vzhled a místnost opticky zvětší a prosvětlí. Skříň nabízíme ve čtyřech odstínech. Díky svým rozměrům a uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru.

Elegantní vzhled a prvotřídní kvalita

Skříň Berger VI od Falco je zárukou prvotřídní kvality a elegantního vzhledu. Každý detail byl pečlivě propracován, aby skříň nejen dobře vypadala, ale také byla plně funkční.

Posuvné dveře umožňují pohodlné otevírání a zavírání skříně, aniž by zabíraly příliš mnoho místa v místnosti. Hliníkové vodící lišty zajistí hladký chod dveří a chrání je před opotřebením.

Díky zrcadlu skříň zvětšuje a prosvětluje místnost. Navíc se v něm můžete snadno zrcadlit, což je zvláště užitečné v případě, že v koupelně nebo ložnici nemáte samostatné zrcadlo.

Dostatek úložného prostoru

Skříň Berger VI je ideální pro ty, kteří hledají praktické a prostorné úložné prostory. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, doplňky, obuv a další věci.

Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Takže si můžete být jisti, že bez problému a rychle zvládnete skříň sestavit.

Objednejte si skříň Berger VI od Falco ještě dnes!

Pokud hledáte skříň s prvotřídní kvalitou, elegantním vzhledem a dostatkem úložného prostoru, neváhejte a objednejte si skříň Berger VI od Falco ještě dnes!

Objednat si můžete skříň na našem webu a získat tak nejen kvalitní a funkční skříň, ale také skvělou cenu. Navíc, pokud si objednáte skříň Berger VI v černé barvě, získáte zdarma dopravu.

Tak neváhejte a klikněte na odkaz zde pro více informací o nabídce skříně Berger VI od Falco!

Skříň Berger VI v černé barvě

Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.