Nástěnné hodiny Ambia Home v přírodních barvách a černé barvě s průměrem 60 cm


Představení nástěnných hodin Ambia Home

Nástěnné hodiny Ambia Home jsou naprosto jedinečné a stylové hodiny, které ideálně doplní interiér každé moderní domácnosti. Tyto hodiny jsou vyrobeny z kvalitního MDF a kovu, což zaručuje jejich trvanlivost a dlouhodobou funkčnost.

Nástěnné hodiny Ambia Home jsou kromě svého praktického využití také skvělým dekorativním doplňkem každé místnosti.

Přírodní barvy a černá barva

Jejich přírodní barvy a černá barva vytvářejí dokonalou symbiózu, která může být tím posledním kouskem do skládačky při dokonalém vytvoření interiéru. Jak však již název hodin napovídá, nejvíc upoutá na první pohled jejich průměr, který činí celkem 60 cm!

Vyberte si nástěnné hodiny, které jsou velké, moderní a zkrátka dokonalé.

Schwarz, Ziffern in Natur – Aus MDF und Metall, – D: 60 CM

Odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/ambia-home-nastenne-hodiny-prirodni-barvy-cerna-60-cm nabízí také několik konkrétních informací o hodinách Ambia Home. Hlavním symbolem těchto hodin jsou totiž černé číslice a ukazatele, které vypadají neuvěřitelně moderně. To vše díky kovovému designu. Tyto nástěnné hodiny puntíkují skvělý vzhled interiéru a občas způsobí i to, že se na ně chcete koukat místo na mobilní telefon.

Vyberte si ty nejkrásnější a především praktické nástěnné hodiny Ambia Home již dnes!

Závěr

Nástěnné hodiny Ambia Home jsou jednoduše dokonalé! Umí se perfektně sladit s každým interiérem a nabízí také praktickou funkci. Svůj design lahodí každému oku, protože tolika krásy a stylových detailů se řádně vidět chce. Určitou etapu do vašeho interiéru zaručeně doplní nástěnné hodiny Ambia Home a tohle je nutné opravdu zkusit. Nabízejí totiž to nejlepší ze dvou světů – krásu a praktičnost.