Moderní komoda VARIO: dubová klasika v černém provedení


Přehled vlastností

Design a výroba

Praktická komoda VARIO je vyrobená z kvalitního materiálu a má moderní design. Dubová řada nábytku přináší do interiéru přírodní kouzlo a stylové provedení. Komoda je vyrobena v dekoru dub a má černé čely zásuvek, které dodávají nábytku na eleganci a vkusu.

Komoda VARIO má tři klasické zásuvky, které disponují dostatečným úložným prostorem pro oblečení, prádlo nebo drobnosti, které si chcete uklidit. Zásuvky jsou snadno ovladatelné a máte přehled nad vším, co v nich máte uložené.

Velikost a hmotnost komody jsou přizpůsobené tak, aby se vám usnadnilo sestavování nábytku a aby byla komoda co nejpohodlnější při posouvání nebo odkládání. Komoda vyniká pevností a kvalitou provedení, takže nyní můžete mít kousek přírody i v obytné místnosti.

Komoda VARIO

Využití komody VARIO

Komoda VARIO je praktická a funkční řešení pro ukládání oblečení a drobností. Zvládne pojme spoustu oblečení, ale také drobné kabelky nebo šperky. Pokud máte malou ložnici nebo dětský pokoj, kde si chcete uvolnit prostor na podlaze, pak je pro vás tato komoda skvělou volbou. Díky její velikosti se vejde do každé místnosti a dodá jí eleganci.

Pro úložné prostory můžete využít celou řadu doplňků a organizérů, které najdete na Skvelynabytek.cz. Díky nim budete mít všechno přehledně uspořádané a nemusíte se trápit s hledáním správného kusu.

Závěr

Komoda VARIO je elegantní, funkční a kvalitní kus nábytku, který vám usnadní ukládání oblečení a drobností. Je vhodná do každé místnosti a snadno se s ní pracuje. Pokud hledáte nábytek, který se postará o váš interiér, pak je pro vás tato komoda dokonalou volbou!