Jak vytvořit dokonalou galerii vícedílných obrazů do obýváku?


Výběr obrazů

Prvním krokem při tvorbě galerie je výběr obrazů. Vyberte si motiv, který se vám líbí a který bude ladit s interiérem vašeho obýváku. Pokud máte například světlé nábytek, zvolte obrazy s tmavými barvami, které mu dodají kontrast. Pokud máte na stěně již jeden velký obraz, můžete kolem něj vytvořit galerii menších obrazů.

Při výběru obrazů je důležité myslet na to, že všechny obrazy by měly mít stejný styl a barvy.

Velikost a uspořádání

Po výběru obrazů přichází na řadu velikost a uspořádání. Pokud máte na stěně velký prostor, můžete vytvořit galerii více obrazů různých velikostí. Pokud je váš prostor menší, zvolte menší obrazy, které nebudou působit příliš rušivě.

Obrazy by měly být umístěny ve výšce očí, aby se na ně dalo pohodlně dívat.

Umístění na stěnu

Dalším krokem je umístění obrazů na stěnu. Pokud máte více obrazů stejné velikosti, můžete je umístit do řady. Pokud jsou obrazy různých velikostí, můžete je umístit do asymetrického uspořádání.

Je důležité měřit a označit si místa, kam budou obrazy umístěny, abyste se vyhnuli nepřesnostem.

Dejte si záležet na rámech

Rámy jsou důležitou součástí každého obrazu. Pokud máte více obrazů, zvolte rámy stejné barvy a stylu, aby galerie působila jednotně. Pokud zvolíte různé rámy, galerie bude působit chaoticky.

Rámy by měly být v souladu s interiérem vašeho obýváku.

Závěr

Sidonia nabízí širokou škálu obrazů všech stylů a velikostí, které se perfektně hodí do každého interiéru. Pokud se rozhodnete vytvořit si vlastní galerii, dejte si záležet na výběru obrazů, jejich velikosti, uspořádání, umístění na stěnu a rámech. S trochou trpělivosti a pečlivosti vytvoříte dokonalou galerii, která bude ozdobou vašeho obýváku.