Inovativní sprchová sada s vanovou baterií RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5/2

Sprchová sada s vanovou baterií RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5/2 je skvělým vybavením pro vaší koupelnu. Jedná se o pákovou nástěnnou vanovou baterii s roztečí 150 mm, která vám umožní regulovat nejen průtok vody, ale i její teplotu. Je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje moderním designem.

RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5/2

Vanová baterie s funkcí sprchování je skvělým řešením pro ty, kteří chtějí mít ve své koupelně obojí. Díky sprchovému setu umístěnému na baterii si můžete kdykoliv zapnout sprchu a osvěžit se pod tekoucí vodou.

Použití vanové baterie RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5/2

Použití této vanové baterie je velmi jednoduché. Stačí jenom natočit páčku na požadovanou teplotu a připojit sprchovou hlavicí k vodovodnímu kohoutu. Díky rozteči baterie 150 mm úspěšně nahradí i starší baterie s povětšinou rozteče 130 mm.

RAV SLEZÁK Kongo 130 mm chrom K054.5

Velmi kvalitní materiály, které se při výrobě této vanové baterie používají, zajišťují nejen její trvanlivost, ale také bezproblémový chod. Baterie je k dispozici v chromovém provedení, které se hodí do každé koupelny.

Návod na montáž sprchové sady s vanovou baterií RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5/2

Montáž této vanové baterie není složitá. Je však třeba dodržet pár základních pravidel. Nejdůležitější je vypnutí hlavního přívodu vody. Pak už jen stačí vyvrtat otvor do zdi a umístit do něj rozvody pro přívod vody a samotnou baterii. Pokud již máte starou baterii s roztečí 150 mm, stačí novou baterii ve stejné rozteči připojit.

RAV SLEZÁK Kongo 150 mm chrom K054.5

Již brzy tak můžete mít ve své koupelně novou vanovou baterii s funkcí sprchování. Pokud máte zájem o více informací, můžete si prohlédnout produktovou stránku zde.