Dětské povlečení Moshi Moshi Woodland – Vyrobeno z bavlny pro zdravý spánek vašeho dítěte


Design značky Moshi Moshi

Designéři španělské značky Moshi Moshi rozumí dětem natolik, až to snad není ani možné! A tak se z jejich hlavy rodí skvělé povlečení, které v noci zažene všechny noční můry a přes den je perfektním parťákem na hry i mazlení se.

Vyrobeno z kvalitní bavlny

Součástí sady je povlak na peřinu o rozměru 140 x 200 cm a povlak na polštářek 40 x 40 cm. To vše vyrobeno z kvalitní bavlny, která zajišťuje nejen příjemné spaní, ale také zdravý spánek vašeho dítěte.

Krásný design

Kromě zdravotních benefitů se dětem bude líbit také krásný design tohoto povlečení. Motiv lesa se zvířátky Moshi Moshi Woodland přivádí dětskou fantazii k životu a pomáhá vytvářet harmonické prostředí ke spánku.

Koupit Moshi Moshi Woodland

Pokud chcete svému dítěti dopřát kvalitní spánek a zároveň ho potěšit krásným a designovým povlečením, určitě zkuste vybrat Moshi Moshi Woodland. Tento produkt si můžete zakoupit na stránkách Codina.cz a těšit se na spokojeného malého človíčka, který se nádherně vyspí.

Více informací o Dětském bavlněném povlečení Moshi Moshi Woodland 140 x 200 cm najdete na stránkách Codina.cz. Houpací koník je součástí dekorace a není předmětem nabídky.

Dětské povlečení Moshi Moshi Woodland

Podtrhneme to nejdůležitější: Dětské povlečení Moshi Moshi Woodland nabízí perfektní parťáka na hry i mazlení se, zároveň je vyrobeno z kvalitní bavlny pro zdravý spánek vašeho dítěte a má krásný design, přičemž si ho můžete objednat na stránkách Codina.cz.

Udělejte radost svému dítěti skvělým povlečením Moshi Moshi Woodland!