Bílé porcelánové hrnky Wildwood – Maxwell & Williams v sadě 6 ks s objemem 450 ml

Prostřete svou sváteční tabuli v okouzlujících barvách kolekce Wildwood z dílny značky Maxwell & Williams.

Díky propojení elegantního motivu pastelových lesních květů a nestárnoucího bílého porcelánu je tato řada ideální pro cokoli, od rychlého oběda po rodinnou hostinu. Zároveň je i dostatečně odolná, aby bez obtíží odolala i každodennímu používání.

Nabídka

Tyto hrnky nabízejí nejen skvělý vzhled, ale také praktické využití. Jejich objem 450 ml je dostatečný pro šálek vašeho oblíbeného nápoje a zároveň dostatečný i pro mnoho dalších funkcí v kuchyni.

V naší nabídce najdete sadu 6 hrnků za vynikající cenu na této stránce. Zajímavou nabídkou jsou i doplňkové kousky stejné kolekce, které mohou dokonale doplnit váš servis.

Výhoda porcelánu

Bílý porcelán je tradičním materiálem pro výrobu nádobí. Jeho dobré vlastnosti jsou známy po celá staletí a dnes se stále využívá. Jednou z výhod porcelánu je jeho snadná údržba. Stačí jej opláchnout po použití a je připraven k dalšímu využití. Díky svému složení je porcelán také velmi odolný vůči ovlivnění teploty. Můžete jej bez obav vložit do trouby nebo do mikrovlnné trouby. A samozřejmě, jeho největší výhodou je krásný vzhled, který bude působit na vašich hostech velmi elegancí a sofistikovaně.

Závěr

Bílé porcelánové hrnky z řady Wildwood od Maxwell & Williams jsou skvělou volbou pro každou domácnost, která se ráda obklopuje kvalitním a stylovým nádobím. Přidejte si do svého servisu kousek této kolekce a udělejte si radost každý den.

Bílé porcelánové hrnky Wildwood - Maxwell & Williams

Článek byl vytvořen ve spolupráci s firmou Maxwell & Williams