Bílá borovicová dětská postel se zásuvkou Vipack Dallas 90 x 200 cm – ideální volba pro vaše dítě!

Postel Vipack Dallas je vyrobena z masivního borovicového dřeva a lakovaná v univerzálním, velmi oblíbeném, bílém odstínu. Při výrobě byla kladen důraz na kvalitu, pevnost a odolnost postele. Díky tomu můžete být jisti, že vaše dítě bude spát na bezpečné a zdravé posteli.

Univerzální velikost a praktická zásuvka

Postel Vipack Dallas má velikost 90 x 200 cm, což je ideální rozměr pro dětské pokoje. Díky zásuvce pod postelí můžete hravě uložit všechny hračky vašich dětí a udržet tak pořádek v pokoji. S postelí Vipack Dallas už nemusíte řešit nedostatek úložného prostoru v dětském pokoji.

Pozn.: Matrace není součástí balení. Balení obsahuje rošt.

Stylový doplněk pro každý pokoj

S postelí Vipack Dallas se nejenže ujistíte, že vaše dítě bude spát na bezpečné a zdravé posteli, ale zároveň získáte stylový doplněk do každého dětského i studentského pokoje. Bílá barva a elegantní design postele Vipack Dallas se hodí k jakémukoliv interiéru.

TIP: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Klikněte sem pro více informací o posteli Vipack Dallas.

Postel Vipack Dallas