ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená: Designový kousek pro váš zahradní ráj


Pohodlná zahradní pohovka pro relaxaci

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit zahradní ráj plný komfortu a designu. Slezte z křesel a užijte si pohodlnou relaxaci na zahradě či terase. Díky bohatě polstrovaným sedákům a opěrkám bude vaše sezení extrémně pohodlné a příjemné.

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená

Vysoce kvalitní materiály

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená má kovový rám a lamelový povrch, který vytváří unikátní designový prvek. Kovový rám je pokrytý práškovým lakem, který zaručuje jeho odolnost proti zrezavění. Materiál polstrování je složen z 50% žinylky, 38% polyesteru a 12% bavlny, což umožňuje snadné čištění a udržování nábytku v dobrém stavu.

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená

Rozměry a odolnost

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená měří 150 cm na šířku, 92 cm na výšku a 76 cm na hloubku. Je to kompaktní a pohodlná pohovka, která se hodí pro menší zahrady i terasy. Na nábytek je poskytována záruka 24 měsíců. Odkaz na produkt můžete najít na www.nabytekhned.cz.

ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená

Pozvěte přátele a užijte si posezení na zahradě

Pozvěte své přátele na posezení na zahradě nebo si vychutnejte odpolední siestu. S tímto nábytkem se na zahradě budete cítit jako v bavlnce a váš pobyt na čerstvém vzduchu se stane ještě příjemnějším. ASIR Zahradní dvoumístná pohovka LALAS bílá zelená je skutečně designový kousek, který rozzáří váš zahradní ráj.